Odzież i akcesoria

Posiadamy w ofercie: ochraniacze, spodenki, koszulki, kaski i rękawiczki marki FOX.

FOX to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji odzieży i akcesoriów dla uzależnionych od adrenaliny entuzjastów sportów ekstremalnych. Od 1974 roku firma FOX dostarcza odzież najwyższej jakości, z charakterystyczną, rozpoznawaną na całym świecie głową lisa, wielbicielom motocrossu oraz MTB, BMX, WAKE, SURF, a dodatkowo, najwyższej jmarki-foxakości ciuchy, pełne pasji, energii i jedynego w swoim rodzaju stylu – wszystkim tym, którzy swoją pasję chcą pokazywać na co dzień. FOX stawia na rozwój, wciąż udoskonalając swoje produkty. Poprzez analizę wskazówek i komentarzy sponsorowanych przez FOX sportowców, wykorzystywanie najlepszych materiałów i technologii oraz współpracę  z najlepszymi projektantami, marka FOX wciąż utrzymuje pozycję lidera, udowadniając tym samym skuteczność łączenia pasji, ciężkiej pracy i wiary we własne marzenia.

 

Posiadamy również w sprzedaży odzież rowerową holenderskiej marki Rogelli.

Rogelli jest firmą z ponad 25-letnią tradycją, z którą na początku kariery odniósł sukces rowerzysta Rini Wagtmans,  drużynowy kolega fenomenalnego  Eddy‛ego Merckxa. Rogelli koncentruje się na odzieży dla rowerzystów i biegaczy.

 

 

 

Pozostałe dostępne marki:

shimano      sunrace     selle royal mactronic bellelli     spencer simpla super-B         cst   schwalbe     akcesoria merida

 

Bagażniki :
        

 

Zabezpieczenia przeciwkradzieżowe:

Existing User?

Lost your password?