MAXIM

GT
18 stycznia 2019

O marce


Od ponad 20 lat w rodzinnym gronie zajmują się projektowaniem oraz produkcją rowerów i kół rowerowych. Ich odbiorcy wiedzą, że stawiają zawsze na jakość, nie na ilość. Stąd wzięło się zaufanie, którym obdarzają ich produkty.
Rowery Maxim chwalone są za to, że niezawodnie służą ich użytkownikom, nie przysparzając pracy serwisantom. Charakteryzują się  dbałością o bezpieczeństwo, co potwierdza zgodność wykonania z normami ISO.  Cieszą oko, a przy tym niejeden z nich był wiernym towarzyszem dalekich podróży. Komponenty do poszczególnych modeli rowerów konstruktorzy i projektanci Maxima dobierają z niezwykłą starannością, tak pod względem technicznym, jak i estetycznym, jednocześnie kierując się jakością ich wykonania.
Od wielu lat produkują rowery z elektrycznym wspomaganiem napędu. Jest to ich autorski projekt, który w pracach badawczych wspierają pracownicy naukowi z Instytutu Mechatroniki Politechniki Łódzkiej. Obecnie ich e-rowery wyposażane są w silniki i sterowniki własnej produkcji oraz baterie wykonane również przez polskiego producenta. Zaufało im wielu europejskich dealerów rowerowych, produkty Maxim dostępne są w każdym zakątku w Polsce a także w  szeregu krajów europejskich. Połowa produkcji to rowery wytwarzane na eksport.